רכישה של בית ראשון היא תמיד אירוע מרגש.

אני אוהבת לראות את העיניים הנוצצות של הזוגות שנכנסים אל המשרד שלנו, מתיישבים ומתחילים לדבר. הם מתארים חלום – שהוא הרבה יותר מבית – הוא חלום על הקמת משפחה או צמיחת המשפחה הקיימת, על אורח חיים מסוים, על הצלחות קטנות שנאספות והופכות לחיים שלמים.

הם מדברים על להרגיש בבית ולהקים בית.

אותי זה מחבר לא רק לעבודה שלי, אלא גם למשפחה הפרטית שלי, וזה מרגש ומחזיר אחורה.

בתוך התהליך הזה של חיפוש הבית הראשון יש המון מידע – מהליווי לקבלת המשכנתא המתאימה, זו שלא תכניס אותנו לפיתולים מדי חודש ועד לאיתור הבית שמתאים לשלב הזה, אבל יאפשר לנו לצמוח בתוכו.

אנחנו רוצים להימנע מכמה שיותר מלכודות, להיות עם היד על הדופק ובעיקר להבין על מה אנחנו מדברים ומה מדב...

בין אם מדובר בזוגות צעירים שקונים בית בפעם הראשונה או בזוג בוגר שמחליף את הבית הישן בדירה חדשה אחרי שהילדים עזבו את הקן – בכל תהליך קנייה של בית יש אינספור דילמות ושאלות.

האותיות הקטנות, הפרטים הלא ברורים וסימני השאלה האלו הופכים לפעמים קצת שקופים, בעיקר אם אנחנו מתאהבים בנכס מסוים. את ההתאהבות הזו אנחנו פוגשים כיועצי נדל"ן בכל פעם מחדש.

זוג שמגיע לראות בית, נכנס, בוחן אותו במשך כמה דקות ופשוט מתאהב. "זה מה שאנחנו רוצים", הם יכריזו והצעדים הבאים יהיו מהירים – לקחת משכנתא, להזמין מעצבת פנים שתחדש ותרענן וכבר לקבוע תאריך כניסה. ככה זה כשמתאהבים מהר.

כיועצי נדל"ן מנוסים אנחנו תמיד צריכים לכבות קצת את אש האהבה, משתדלים שלא לדכא אותה לגמרי, אבל כן רוצים לשקף את המציאות. מאחו...

June 14, 2018

המומחים שלנו יתנו לכם את כל הכלים לפני ההחלטות החשובות שמקדימות את מהלך רכישה / מכירה נכס חדש

יש מקרים שבהם זה בסדר פשוט לעשות - לקפוץ פנימה למים בלי לקחת בחשבון את השורות הקטנות.

כשמדובר במכירה של בית – הקפיצה הזו יכולה ליצור אכזבה, תסכול והפסדים כספיים.

אנחנו מדברים בעיקר על המקום הזה של "לעשות לבד".

לפרסם את הבית לבד, לפנות לבנקים לבד בלי ייעוץ מקדים, להעריך את הנכס לפי הערכת שמאות ישנה ולוותר על הערכת שווי נכס תקינה ומקצועית. ובדרך כלל, לקבוע מחיר שרירותי שלא תמיד תואם את המציאות – ומוביל לאכזבות או לעסקה לא כדאית.

הערכת שווי הנכס הוא השלב הראשון בדרך למכירה במחיר שאינו הפסד.

יועץ נדל"ן מקצועי יוכל לסייע לכם בתהליך של הערכת השווי במהלכו סוקרים את ההיסטוריה של הבית, בודקים מה שופץ ומתי, בוחנים את המצב הכללי באופן פרטני, סוקרים את המסמכים המגבים את תהליכי הרישום...

October 24, 2017

זמן שווה כסף, אנו ממליצים להבין את היתרונות והחסרונות במתווכי נדל״ן למה חשוב להעזר במשרד תיווך ומה ההחסרונות של המתווכים

September 21, 2017

שנה טובה ממנטה נכסים

Please reload

אתר זה נבנה ע״י חברת הידרומדיה 

יועצת הנדל"ן שלכם: 

 אלינור עזריאל - סניף צפת   053-8209995

משרד ראשי: רחוב החרמון 1 - צפת